Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
1. října 2006 - My máme díru, ó my se máme
Nesmyslný titulek tohoto příspěvku patří k jedné zasloužilé díře v silnici z Polabin k Hlavnímu nádraží. Přímo u výjezdu ze zastávky Polabiny, Hypernova je už spoustu měsíců díra. Díra hluboká, určitě ale docela dobře opravitelná. K tomu se ale nikdo nemá, tak byla jen dlouhodobě označená tím, že do ní byla postavena vodící červenobílá tabule. Ta už ale zemřela a tak díra opět zeje... Pokud někdo máte zbytečná dvě kolečka asfaltu, nalejte ho tam :o)). Když už se k tomu nemají odpovědní.
Díra ... otevři větší foto

Dále se musím přiznat k těžké skleróze. Snad před půl rokem jsem byl obdarován jízdenkou, jaká nám zatím v kolekci na Museu chyběla, ale zapomněl jsem na to úplně definitivně. Ale dobrá zpráva - dnes jsem lístek našel, takže už budeme mít i toto:
Padesátníková jízdenka MHD
I webmaster na tohle v mládí jezdil. Takovejch peněz!

Dále jsem v levém menu ve vyhledávacím formuláříku opět změnil hledání na tomto webu z Googlu na Jyxo. Normálně používám Google na všechno, ale tento web má prostě dlouhodobě lépe zaindexovaný Jyxo (Google si také spíš stále pamatuje starou URL). Porovnat výsledky hledání od obou je možné na stránce Vyhledávání.
A poslední zpráva - některé moje pravidelné čtenáře jsem namlsal každodenní aktualizací webu v posledním týdnu. Tak s tím je zase na chvíli konec, budu mít i jiné povinosti.

 Kategorie: Z provozu| JR | 22:58 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz